Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
ABSTRAKT Architekci Wnętrz
ABSTRAKT Architekci Wnętrz

Jesteśmy młodym zespołem architektów, który złożyły dwie absolwentki poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, magister sztuki architekt wnętrz Ewa Gawroniak-Olejniczak oraz magister sztuki architekt wnętrz Joanna Woś. Dzięki realizowanym dotychczas projektom udało nam się zdobyć doświadczenie, a także zaufanie wielu klientów. Przedmiotem naszych zleceń są aranżacje wnętrz: sklepów, restauracji, hoteli, klubów i domów prywatnych ...

Grono naszych klientów to bardzo zróżnicowani odbiorcy. Stworzyliśmy kompleksowy wizerunek dla sieci sklepów (Kukartka, Zig Zag, Even Street). Zajmujemy się także adaptacją lokali do wymogów identyfikacji wizualnej międzynarodowych sieci sklepów korporacyjnych. W ramach takiej współpracy powstały ostatnio sklepy: Escada Sport oraz Apriori mieszczące się w nowo otwartej części Starego Browaru.
Innym naszym obszarem działań jest projektowanie domów prywatnych. Niejednokrotnie nasza współpraca z klientem rozpoczyna się już na etapie wyboru lokalizacji dla danego projektu budowlanego, a kończy na przygotowaniu wnętrz gotowych do zamieszkania przez właścicieli domu. W naszej pracy doceniamy rolę szczegółów, dzięki nim przestrzeń mieszkania nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Nasza oferta zapewnia Państwu kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia, tak w zakresie projektowania i aranżacji wybranej przestrzeni, jak również samego nadzoru i wykonania budowy. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi, co gwarantuje spójne i efektywne działanie w obrębie realizacji.

Strona internetowa:www.abstrakt.pl
Wizytówka:www.abstraktwnetrza.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:ewa@ego-studio.pl
Telefon:+48 61 866 08 46
Ulica:Wyspiańskiego 10/8
Kod i miasto:60-749 Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia